Většina aktivních gejzírů celého světa se nachází v nejstarším americkém národním parku Yellowstone, který je každý rok cílem více než 3 milonů turistů.
Ubytování
Možnosti ubytování
HotelyKempy

Ubytování v národním parku Yellowstone

Návštěvníci národního parku Yellowstone mají přímo v parku řadu možností ubytování. Mohou si vybrat dle svého standardu i peněženky buď ubytování v zařízeních hotelového typu, chatkách, v udržovaných a slušně vybavených kempech či primitivních kempech v divočině. Celkem je k dispozici více než 2000 pokojů a stejné množství míst v kempech.

Správa národního parku spolupracuje s koncesionářem - firmou Xanterra Parks & Resorts. Ta v parku provozuje všech devět hotelů a také pět kempů. Hotelové stavby souzní s okolní přírodou a například dřevostavba zřejmě nejznámějšího místního hotelu Old Faithful Inn je dokonce památkově chráněna.

Devět hotelů je pro návštěvníky otevřeno pouze v letní sezoně od května do října; během zimy jsou v provozu hotely pouze dva. Ceny hotelových pokojů začínají na 150 dolarech za pokoj a noc; ubytování ve slušně vybavených chatkách lze pořídit od 75 dolarů.

V parku je k dispozici dvanáct kempů, z nichž do pěti si lze místa dopředu zarezervovat. Ceny se pohybují od 15 do 25 dolarů za místo.

Booking.com

Výběr z fotogalerie

Old Faithful Inn
Old Faithful Inn
Lake Lodge
Lake Lodge
 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek yellowstone.cz zakázáno.    © 2016 yellowstone.cz
Oktoberfest   San Francisco
Kontakt
  |   Ochrana soukromí