Většina aktivních gejzírů celého světa se nachází v nejstarším americkém národním parku Yellowstone, který je každý rok cílem více než 3 milonů turistů.
Ubytování
Možnosti ubytování
HotelyKempy

Hotely v národním parku Yellowstone

Pro návštěvníky národního parku Yellowstone se nabízí řada možností ubytování v hotelech přímo uvnitř parku. Všechny hotely jsou provozovány oficiálním koncesionářem parku - společností Xanterra Park & Resorts.

V parku se nachází zařízení hotelového typu. Všechny tyto hotely jsou otevřeny v letní sezoně, která začíná na konci dubna a v květnu a končí na konci září či začátku října. Dva hotely jsou pro návštěvníky otevřeny i během zimní sezony, tj. od zhruba poloviny prosince do března.

V devíti hotelích je k dispozici více než 2000 pokojů. K autentickému yellowstonskému zážitku přispívá i neexistence televizorů na pokojích, bezdrátového internetu či klimatizace (až na výjimky). Jinak však hotely nabízí pro běžné hosty standardní úroveň ubytování včetně restauračních kapacit.

Ceny se v jednotlivých hotelích liší - ubytování hotelového typu (lodge) lze pořídit nejlevněji okolo 150 USD za noc a dvoulůžkový pokoj, ubytování v chatkách (cabin) pak od 75 dolarů. Zřejmě nejznámějším a nejoblíbenějším hotelem v národním parku Yellowstone je Old Faithful Inn, jenž byl postaven na začátku 20. století a je považován za největší dřevostavbu na světě. Disponuje 327 pokoji a budova je zároveň národní historickou památkou. Ubytování ve všech hotelech je možno rezervovat na internetových stránkách koncesionáře - www.yellowstonenationalparklodges.com.

Booking.com

Výběr z fotogalerie

Lake Lodge
Lake Lodge
Old Faithful Inn
Old Faithful Inn
 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek yellowstone.cz zakázáno.    © 2016 yellowstone.cz
Oktoberfest   San Francisco
Kontakt
  |   Ochrana soukromí